Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szybkie info

Mam nadzieję, że podoba się Państwu nowa strona...

Losowy obrazek

dsc09055.jpg
Firma KOMOROWSCY  powstała na przełomie poprzedniej dekady tj. w 1989 roku w Warszawie, chociaż korzenie naszej rodzinnej firmy sięgają roku 1980.
Początkiem działalności było prowadzenie usług związanych z montażem prostych alarmów samochodowych. Mieściliśmy się wtedy na ok. 16m2.
W ramach rozwoju firmy poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o profesjonalny montaż i sprzedaż sprzętu car audio oraz montaż bardzo rozbudowanych i niezwykle skutecznych i nowatorskich systemów antyporwaniowych.
Niezmiernie rzadko ginie samochód z zainstalowanym przez naszą firmę systemem antynapadowym, a te skradzione lub ew. porwane szybko wracają do właściciela.

Od 1996 r., w ramach rozwoju sieci komórkowych w Polsce, firma nasza wyspecjalizowała się w profesjonalnym montażu zestawów głośnomówiących w niecodzienny sposób:

  • bez niszczenia wiązki elektrycznej - dzięki zastosowaniu specjalistycznych modułów wyciszających radio i wykorzystujących do rozmowy istniejące już w pojeździe głośniki.
  • bez dziurawienia kokpitu tapicerki - dzięki stosowaniu specjalistycznych konsol dedykowanych danemu typowi pojazdu
  • bez dziurawienia dachu - dzięki stosowaniu specjalistycznych anten dwu-systemowych (tj. radio+telefon) lub przyklejanych (obecnie praktycznie ich się nie używa ze względu na wszechobecnego BT ;-)

Doświadczenia wyniesione z montażu kilkuset instalacji telefonicznych w pojazdach pozwoliły nam na skonstruowanie idealnego modułu przeznaczonego do danego typu pojazdu oraz ściśle określonego zestawu głośnomówiącego.
W Warszawie jesteśmy ich czołowym producentem... ale rozprowadzamy przykładowo poprzez np. ALLEGRO na całą Polskę i nie tylko.

Ze względu na prostotę późniejszego montażu nazywane one są potocznie "LENIUCHami".

Układy te rozsyłamy do sieci dilerów pojazdów, a głównie do firm rozprowadzających na teren całego kraju osprzęt potrzebny do montażu telefonów.

W celu sprostania wymaganiom naszych klientów do ich dyspozycji postawiliśmy wykwalifikowany personel serwisowo - montażowy.

 ...ale tak to było do niedawna... obecnie skupiliśmy się głównie na produkcji LENIUCHÓW aby jeszcze zbliżyć się do perfekcji... (nie brzmi skromnie... bo dopiero do tego dążymy)

 

Ostatnio zajęliśmy się również aktualizacją i reaktywacją zestawów Parrota ... tych najpopularniejszych CK3000EVO, CK3100 oraz 3200LS color ... oczywiście poprzez odpowiednie do tego okablowanie (a nie przez BT)